doğa|yeşil|tat|hisset|yaşa

HARİTADA YERİMİZ

Kullanım Şartları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Yayla Alabalık'a aittir. Yayla Alabalık internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Yayla Alabalık'ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Yayla Alabalık internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Yayla Alabalık internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir.

www.yaylaalabalikmasukiye.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. Yayla Alabalık internet sitesini ziyaret eden ve Yayla Alabalık sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını'nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.